тел.(032) 247-07-90, (067) 985-05-52, (098) 104-37-77,
E-mail:
restavratsia.doorwindow@ukr.net

 

Головна

Двері

Вікна та віконні блоки

Накладні елементи

 
 
Важливий профіль роботи майстерні - виготовлення та встановлення вікон як стандартних, так і різних по формі у Львові та області:
- виготовлення вікон стандартних розмірів у Львові (області). Виготовлення вікон на власному виробництві в короткий термін, вчасно;
- виготовлення, встановлення арочних вікон по вашому дизайну довільної форми (Львів та область);
- виготовлення та встановлення віконних блоків у Львові і області;
- встановлення вікон сторонніх виробників, склопакетів, віконних блоків у Львові, області;
реставрація вікон
- виготовлення нестандартних вікон по вашому ескізу, встановлення нестандартних вікон (Львів, область).

Дерев'яні вікна. Правильний вибір

З давніх часів, коли людина почала будувати житло, з'явилися і вікна. Вікна з деревини пройшли довгий шлях розвитку: від невеликих прорубаних отворів в стіні до високотехнологічних виробів зі склопакетом. Змінюється все навколо, одне залишилося незмінним - дерево, як кращий матеріал для виготовлення вікон. Недарма дерево завжди було і залишається основним будівельним матеріалом. Воно екологічне, прекрасно зберігає тепло і створює затишну атмосферу в домі. Тому, правильний вибір - це вікна з дерева.

Ми виробляємо дерев'яні вікна за сучасною технологією на німецькому та вітчизняному обладнанні. Рама і стулки вікна складаються з клеєного бруса товщиною 78 мм, який міцніше і довговічніше масиву дерева. Щоб вікна служили довго і радували Вас, ми обробляємо і фарбуємо їх німецькими водорозчинними екологічними лакофарбовими матеріалами (грунтовка, просочення, фарба) і встановлюємо на них якісні комплектуючі (фурнітура, ущільнювачі). Для виготовлення дерев'яних вікон ми використовуємо сосну і дуб. Такий вибір не випадковий, тому що кожен із видів деревини має свої незаперечні переваги. Вікна з сосни найдоступніші за вартістю і при цьому Ви отримуєте справжні вікна з дерева. Вікна з дуба - це непідвладна часу краса, класичний, характерний тільки для дуба дуже красивий малюнок, їх відрізняє висока міцність і довговічність. Ви можете вибрати будь-який з варіантів фарбування дерев'яних вікон і форм (прямокутні, трикутні, трапецієвидні, арочні, круглі). Виробляємо вікна як економ класу, так і елітні дерев'яні вікна.